Regulamin

Informacje na temat płatności:  http://www.ledsworld.pl/webpage/platnosci.html

Informacje na temat dostaw: http://www.ledsworld.pl/webpage/dostawa.html

Regulamin
1. Sklep internetowy działający pod adresem www.ledsworld.pl prowadzony jest przez firmę Pkinwestycje Paweł Kański z siedzibą w Łodzi przy ulicy Fizycznej 10, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta Łodzi pod nr 54920, NIP 7271246946, REGON 100212331. Biuro handlowe zlokalizowane jest w Łodzi przy ul. Duńskiej 3/5, tel. 42-280-90-18.

2. Firma PK Inwestycje Paweł Kański jest stroną umowy sprzedaży zawieranej z Klientem i widnieje na fakturze VAT jako sprzedawca zamówionych towarów.
 
3. Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepu www.ledsworld.pl są przetwarzane przez Pkinwestycje Paweł Kański z siedzibą w Łodzi, przy ul. Fizycznej 10.

4. Powierzone dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy i jeżeli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.ledsworld.pl
 
5. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 
6. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia.

7. Wszystkie ceny podane w sklepie wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).Cena nie uwzględnia kosztów dostawy Produktu do miejsca dostawy.

8. Cena podana przy produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

9. Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna/sprzedaży wiążącej obie strony transakcji.

10. Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

11. Towar zamówiony w sklepie internetowym www.ledsworld.pl dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Aktualna tabela zawierająca informacje o kosztach dostawy dostępna jest na stronie internetowej sklepu w zakładce : koszty dostawy.

12. Na czas otrzymania przesyłki składają się czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, płatność, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki) oraz czas dostawy.

13. Płatność za zamówienie może być dokonywana przez klienta w następujący sposób: płatność kartą lub przelewem przez Internet - w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych przez Sklep bądź bezpośrednio na konto Sprzedawcy 93 1910 1048 2251 0422 7733 0001 lub gotówką przy odbiorze towaru.

14. Kupujący, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty zakupu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym sprzętem (produktem). Sklep nie przyjmuje paczek pobraniowych.
 
15.W ramach odstąpienia od umowy sprzedający w ciągu 14 dni zwróci całą wpłaconą kwotę.

16. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym
potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo.

17. Po otrzymaniu przesyłki Kupujący winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar zaś o ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę.
 
18. Odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi dla podmiotów innych niż konsumenci zostaje wyłączona. Nie ogranicza to w żaden sposób uprawnień z tytułu gwarancji.
 
19. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go na adres Sprzedawcy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć opis przyczyny reklamacji. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do sprzedawcy. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań kupującego , oznacza to, iż uznał żądanie za uzasadnione. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty reklamacji pokrywa kupujący.

20. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresem www.ledsworld.pl.