zestawy prezentowe z kawą

Uniwersalne zestawy prezentowe

Często wiele osób ma problem co kupić na prezent koleżance z którą się dawno nie widziało, przełożonemu w pracy, czy dalekiemu kuzynowi, którego ledwo się zna. Osobie bliskiej zawsze jest łatwiej coś kupić, wiemy co ona lubi, z czego się ucieszy. Czasem jednak nie mamy pomysłu na udany podarunek. Wtedy warto sięgnąć po jeden z uniwersalnych pomysłów na prezent. Co to może być?

Zestaw na prezent z kawą

zestawy prezentowe z kawą Wiele osób wskazuje na dekoracje do domu, ładny kubek lub filiżankę, czy też alkohol. Jednak nigdy nie wiadomo jaki wystrój wnętrza ktoś lubi, czy nie ma zapasów zastawy stołowej od innych i czy pija napoje wyskokowe. Lepiej jest postawić na bezpieczny i sprawdzony prezent, taki jak zestawy prezentowe z kawą aromatyzowaną lub czystą. Większość osób pije kawę, a nawet jeśli nie to zna kogoś kto to robi i zawsze może się podzielić prezentem z innymi. Ładny zestaw zapakowany w puszki, skrzynki, czy kartoniki na pewno będzie świetnym prezentem. Wiele firm oferuje zarówno gotowe zestawy z kawami, jak i daje możliwość ich samodzielnego komponowania. Jeśli wiemy że ktoś ma w domu ekspres do kawy to można mu dać kawę w ziarnach lub w kapsułkach. Jeśli ktoś ceni eksperymenty w kuchni to sprawdzi się dla niego kawa z aromatem karmelu, whisky czy orzechów włoskich, czy tez unikatowa kawa zielona. Zawsze dobrym pomysłem jest po prostu mielona lub rozpuszczalna kawa typu arabica. Jednak zestaw prezentowy z kawą nie musi zawierać samej kawy.

zestawy prezentowe z kawą Można do niego dobrać elegancką filiżankę z podstawa do espresso, syrop do kawy, czy słodkie ciasteczka. Dzięki temu prezent będzie jeszcze ciekawszy, bardziej urozmaicony. Jeśli chodzi o prezenty świąteczne, głównie bożonarodzeniowe, to dobrze jest wybierać kawy dostępne w limitowanych wersjach. Są do na przykład kawy z dodatkiem cynamony czy z aromatem przyprawy piernikowej. Mogą to też być zwykłe czarne kawy, ale zapakowane w ozdobą puszkę czy pudełko z nadrukiem prezentów, choinki, czy świętego Mikołaja. Na pewno taki okolicznościowy prezent będzie lepszy, także na Wielkanoc, czy też na inną okazję. Warto zaznaczyć, że zestawy kawowe sprawdzają się zarówno jako prezenty osobiste, jak i firmowe np. dla szefa, czy kontrahenta.

Zestawy prezentowe z kawą można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Nawet w supermarkecie czy w kawiarni często można dostać gotowe zestawy. Jeśli jednak chcemy kupić coś niespotykanego i samodzielnie skomponować prezent to lepszym wyborem będą zakupy online. W sieci na pewno bez problem znajdziemy sklep, który oferuje kawę oraz dodatki do niej, a także słodycze.