kosmetyczka na pradze południe

Kosmetyczka – popularne usługi

Nakładanie maseczek, robienie peelingów, czy smarowanie się kremami na pewno ma wpływ na wygląd naszej skóry, jednak nie wszystko da się załatwić przy użyciu domowych kosmetyków i akcesoriów. Czasem potrzebna jest pomoc eksperta, szczególnie jeśli problem jest zaawansowany, czy też wtedy kiedy nie mamy talentu do makijażu, czy manicure.

Manicure oraz oczyszczanie twarzy

kosmetyczka praga południeKiedy udać się do salonu kosmetycznego i na jaki zabieg postawić? Z pewnością popularna kosmetyczka na Pradze Południe często wykonuje zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Nasze rzęsy rosną dosyć wolno, niektórzy mają je naturalnie słabe i rzadkie. Stosowanie odżywek może pomóc, ale cudów nie zdziałamy. Z kolei tusze do rzęs są zdradliwe – z jednej strony podkreślają rzęsy, a z drugiej mogą przyczyniać się do ich wypadania (chodzi zarówno o kiepski skład maskary, jak i o pocieranie oczy wacikami przy jej zmywaniu). W tym kontekście zrobienie sztucznych rzęs u kosmetyczki będzie dobrą opcją. Rzęsy mogą wyglądać naturalnie, jak i spektakularnie np. jeśli wybieramy się na imprezę sylwestrową. Wiele zależy też od kształtu naszego oka oraz gęstości rzęs. Druga opcja to oczywiście manicure i pedicure.

kosmetyczka na pradze południeKosmetyczka nie tylko pomaluje nam paznokcie na wybrany kolor, ale także zadba całościowo o dłonie i stopy. Kąpiel stóp wraz z peelingiem sprawi, że skóra będzie idealnie gładka, bez żadnych zgrubień, a paznokcie ładnie przycięte. W przypadku dłoni często stosuje się zabiegi parafinowe, mające na celu ochronić dłonie przed wysuszeniem. Jeśli wolimy naturalny wygląd paznokci, to warto postawić na manicure japoński. Polega on na wcieraniu w płytkę specjalnych proszków i kremów, które wzmacniają i nabłyszczają płytkę. Trzecia kategoria popularnych zabiegów to oczyszczanie twarzy. Do wyboru jest oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja, kawitacja, czy kwasy. Sprawiają, że skóra nie tylko będzie czysta i gładka, ale także znikną drobne blizny i przebarwienia, a sebum będzie pod kontrolą. Zabiegi są dobierane do potrzeb i stanu skóry np. przy trądziku zalecane są kwasy, natomiast przy cerze suchej i wrażliwej delikatna kawitacja czy oczyszczanie wodorowe.

Podsumowując, do kosmetyczki możemy się udać w celu wykonania sztucznych rzęs, efektownego manicure, czy oczyszczania twarzy. Profesjonalistka poradzi sobie także z zabiegami na ciało, wykonaniem makijażu okolicznościowego i innych usług. Warto od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę luksusu i poza dbaniem o siebie w domu wydać niego pieniędzy także na profesjonalne zabiegi w gabinecie kosmetycznym.