klasyczne tankini z szortami

Klasyczne stroje kąpielowe dla pań plus size

Współczesna moda zaczyna powoli przechodzić gruntowne zmiany. Jeszcze do niedawna popularny rozmiar 0 zaczyna powoli przechodzić do lamusa, projektanci zdają się w końcu dostrzegać, że ustalenie jednego uniwersalnego rozmiaru dla kobiet jest bowiem niemożliwe. Panie posiadają różne kształty, a kobiecość nie jedno ma imię. Swoistą odpowiedzią na współczesne oczekiwania rynku są m.in.coraz popularniejsze sklepy oferujące odzież dla pań noszących ubrania w większych rozmiarach. Idealnym przykładem tego typu odzieży są m.in. kostiumy kąpielowe dla kobiet plus size.

Stroje kąpielowe w rozmiarach XXL

klasyczne tankini z szortami Żyjemy dziś w czasach, w których coraz więcej kobiet przestaje wstydzić się swoich ciał. Choć w mediach społecznościowych wciąż jeszcze możemy zarejestrować masowo powielany wzorzec piękna, którego głównym wyznacznikiem jest często przede wszystkim szczupłość, to jednak coraz większą popularnością cieszy się również tzw. ruch body positive, który przywędrował do Polski z zachodu. Nie ulega wątpliwościom, że jeszcze do niedawna większość krągłych pań nie wyobrażała sobie wyjścia na plażę w stroju kąpielowym. Oprócz oczywistych kompleksów, w które wpędzają nas media, co odważniejsze panie nie miały również zbyt dużego pola manewru podczas kompletowania strojów, ponieważ większość sklepów z kostiumami kąpielowymi nie posiadała w swym asortymencie odzieży w rozmiarze XXL.

klasyczne tankini z szortamiNa całe szczęście doczekaliśmy czasów, w którym również i w Polsce otwiera się coraz więcej sklepów adresowanych do osób noszących rozmiary plus size. Krągłe panie mogą więc dziś wybierać spośród wielu modeli kostiumów, które umiejętnie kamuflują bardziej newralgiczne części ciała, na rzecz uwypuklenia atutów. W dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych z bielizną i kostiumami kąpielowymi panie mogą zakupić m.in. klasyczne tankini z szortami, a także bardziej zabudowane komplety bikini. Sporą popularnością cieszą się również zabudowane kostiumy z wysokim staniem oraz przemyślanymi marszczeniami kamuflującymi krągłości. Warto przy tym podkreślić, że kostiumy te występują dziś w wielu wariantach kolorystycznych — panie nie muszą więc ograniczać się już jedynie do rzekomo wyszczuplającej czerni.

Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że kostiumy te wykonane są z trwałych, elastycznych materiałów, które szczelnie przylegają do skóry. Krągłe panie nie muszą również obawiać się tego, że przez naciągnięty materiał będzie prześwitywać skóra — solidny, gruby materiał zapewnia bowiem doskonałe krycie. Warto również wspomnieć o tym, że zestawy te można dziś nabyć w bardzo okazjonalnych cenach — na ich zakup może więc sobie pozwolić praktycznie każdy.