okulary designerskie Hickmann

Kim jest Ana Hickmann?

Wciąż wiele osób w Polsce nie zna Any Hickmann, mimo że jest to bardzo znana i lubiana postać na południowo-zachodniej części Ziemi. Swoją popularność zawdzięcza występom na najlepszych pokazach mody i na promowaniu części garderoby wielu znanych projektantów. Modelka swoją działalność na wybiegach zakończyła na początku nowego tysiąclecia i mniej więcej w 2002 roku zaczęła stopniowo podbijać cały świat swoimi designerskimi okularami.

Nowoczesność i kobieca elegancja w okularach Hickmann

designerskie okulary Ana Brazylijska modelka już prędzej miała do czynienia z branżą optyczną, odzieżową i obuwniczą, dlatego w jej głowie już od dawna zaczęły tworzyć się wzory i modele ubrań oraz biżuterii spersonalizowanych dla nowoczesnych kobiet. Zakończenie pracy na światowych wybiegach pozwoliło jej rozwinąć skrzydła jako projektantka mody, która potrafi w sposób nienachalny połączyć eleganckie rozwiązania z rzeczami przeznaczonymi do noszenia na co dzień. To Anie Hickmann przypisuje się zdolność do łączenie drogich i szlachetnych kamieni z ich imitacjami w sposób jak najbardziej dopasowany, co można zauważyć wśród jej wielu propozycji. W Europie jest szerzej znana poprzez projektowane przez nią designerskie okulary – Ana Hickmann w swoich projektach oprawek stawia na ich użyteczności i poręczność, przy czym nie zapomina, że są one skierowane do pewnych siebie i odważnych kobiet.

okulary designerskie HickmannWiele Pań chce oprawić swoje soczewki właśnie jej oprawkami, bo podobają im się nietuzinkowe kolory i niezwykłe kształty obwódek. Są to prawdziwe dzieła współczesnej optyki, które bardzo dobrze pasują do wyzwolonych bizneswoman. Mimo że okulary od Any Hickmann bardzo różnią się między sobą, co pozwala każdej kobiecie na dobranej najlepszego według niej modelu, mają też kilka cech wspólnych. Próżno szukać prostych i kwadratowych wykończeń oprawek, gdyż większość z nich, z wyjątkiem tych okrągłych, jest lekko zaokrąglona przy nasadzie nosa. Do tego, soczewki są nieco większe, niż te, które spotykane są w popularnych modelach, więc kupując okulary od Any Hickmann ma się pewność, że próżno będzie szukać w sklepie podobnych.

Nie bez przyczyny Ana Hickmann znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej popularnych i lubianych marek okularów zaprojektowanych przez kobietę. Jej niebywały sukces w modelingu, który zaowocował późniejszą kariera jako projektantka, nie tylko ubrań, jest największym dowodem na to, że będąc człowiekiem obdarzonym wizją, podejmujących wyzwanie i do tego obdarzonym dobrym gustem można zawojować świat.