manicure hybrydowy

Jakie zalety posiada manicure hybrydowy?

Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientek salonów kosmetycznych decyduje się na trwały manicure, który zachowuje nieskazitelny wygląd niezależnie od wykonywanych prac domowych i ekspozycji na czynniki potencjalnie szkodliwe.

Modny i trwały manicure

manicure hybrydowyNowoczesne technologie pozwalają obecnie wykonać zdobienie paznokci, które wytrzyma nawet do czterech tygodni bez śladu odprysków, ubytków czy rys. Jeśli oprócz tego manicure wzmacnia paznokcie, staje się najpraktyczniejszą z opcji. Niezależnie od tego, na jaki kolor mają zostać pomalowane paznokcie i na jaką okazję wykonywane jest zdobienie, warto przede wszystkim zadbać o to, by zabieg był trwały. Obecnie jedną z najbardziej popularnych opcji dbania o wygląd paznokci są hybrydy. Lakier nakłady przy tym zabiegu jest utwardzany w świetle UV, dzięki czemu jest niejako zgrzewany z płytką paznokcia w procesie polimeryzacji. Dobrze wykonana usługa zapewnia trwałość nałożonego substratu na wiele tygodni bez nieestetycznych odprysków. Tego typu stylowy manicure hybrydowy w Łodzi proponuje wiele salonów.

manicure hybrydowyNajwiększą zaletą tej usługi oprócz odporności i trwałości lakieru jest także dokładne opracowanie skórek wokół paznokcia, co znacznie powiększa obszar płytki i pozwala umieścić na niej więcej zdobień, a także dokładniej nałożyć samą bazę. Kosmetyczka wykonuje usługę wieloetapowo, rozpoczynając właśnie od czynności opracowania paznokcia. Skórki wokół palca są dokładnie frezowane, płytka matowiona, a następnie odtłuszczana, by wszelkie kolejne warstwy dobrze się trzymały. Jest to najbardziej odporna na drobne uszkodzenia forma zdobienia i koloryzacji paznokci, która polega na utwardzaniu specjalnego lakieru wraz z jego bazą pod profesjonalną lampą. Standardowo wykonywane są także dodatkowe zdobienia, takie jak wzorki, naklejki, kratki, paski, kropki i wiele innych. Klienta może również przyjść do salonu z własną propozycją lub inspiracją zaczerpniętą ze zdjęcia. Nowoczesne zdobienia paznokci wykonywane są w każdym współczesnym salonie kosmetycznym, ponieważ cieszą się największym powodzeniem. Niezależnie od tego, jaki kolor czy styl preferuje klientka, kosmetyczka posiada zwykle tak wiele różnych propozycji szablonów, wzorów i kolorów lakierów, że z powodzeniem dobierze coś do preferencji każdej z pań.

Doświadczona kosmetyczka na pewno doradzi w kwestii zdobień lub odwzrouje wizję klientki w jak najdokładniejszej skali. Niewątpliwym atutem hybryd jest też to, że wzmacniają one paznokcie, dzięki czemu można je skutecznie i szybko zapuścić.