impreza w stylu las vegas

Jak urządzić imprezę w stylu Las Vegas?

Dobra impreza to taka, którą pamięta się do końca życia – niezależnie od tego, co się na niej robiło. Z całą pewnością nikomu w pamięć nie zapadnie domówka z kubkiem słonych paluszków na środku stołu i playlistą z piosenkami, które lecą ciągle w radio. Jeżeli impreza ma być wielka, ważne, by miała jakiś temat, który zaangażuje każdego gościa. A kto nie zna Vegas?

Niezapomniana impreza z krupierem

impreza w stylu las vegasMówi się, że to co było Vegas, zostaje w Vegas. Miasto to znajduje się w niewielkim stanie Nevada i jest jednym z kilku współczesnych Miast Grzechu. Słynie z luksusowych hoteli i ogromnych restauracji, ale przede wszystkim – z hazardu. Wycieczka do tego miasta to wymarzony wieczór kawalerski dla każdego amerykańskiego pana młodego. Nie trzeba jednak jechać do Vegas, aby być w Vegas. Imprezę w stylu Miasta Grzechu można zorganizować nawet w Polsce. Podstawą jest poinformowanie gości o temacie imprezy. Las Vegas to piękne, imprezowe sukienki i eleganckie smokingi, a także dużo złotej, eleganckiej biżuterii. Trzeba też zadbać o to, z tego tak naprawdę słynie to miasto – z hazardu. Impreza w stylu Las Vegas z krupierem zapadnie w pamięć każdemu uczestnikowi imprezy. Do wyboru jest wiele gier – poker, kości, no i oczywiście ruletka. Krupier już samą swoją obecnością zmieni zwykłe pomieszczenie w salę kasyna z Vegas.

impreza w stylu las vegasJego zadaniem jest czuwanie nad spokojem oraz zachowaniem kultury podczas rozgrywki. W przypadku gier karcianych, krupier tasuje i rozdaje karty, a także uważnie monitoruje, czy gracze nie dopuszczają się jakichkolwiek oszustw. Podczas ruletki przyjmuje także funkcję dealera – czyli osoby, która bezpośrednio prowadzi rozgrywkę. Obowiązkiem krupiera jest także dopilnowanie wszelkich kwestiach pieniężnych – to on pobiera pieniądze od obstawiających, a później wypłaca je wygranemu. Oczywiście, gry można przeprowadzać również bez jego opieki. Krupier może jednak wprowadzić uczestników imprezy w niezwykły klimat Vegas. Nikt nie zna się na zasadach hazardu, jak on, dlatego krupier może rozpocząć grę od wyjaśnienia zasad gier wszystkim tym, którzy ich nie znają. Poza atrakcjami, ważne są dekoracje – retro maszyny do gier, kolorowe światła, a także szampan na tacy w wysokich lampkach. Wyjątkowym akcentem będzie także zatrudnienie barmana.

Impreza w stylu Las Vegas to świetny pomysł na wieczór kawalerski, czterdzieste urodziny lub po prostu wieczór ze znajomymi. Oczywiście, gry hazardowe mogą być przeprowadzone symbolicznie – tak, aby pieniądze trafiły z powrotem do właścicieli. Ale impreza na pewno będzie niezapomniana, jeżeli goście wraz z gospodarzem pójdą na całość.