drink bar na wesele

Czym jest przenośny drink bar?

Wiele osób bardzo często organizuje imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne, wesela lub przyjęcia w lokalach, które pozbawione są barów. Wówczas goście muszą oczekiwać na napój przygotowywany w kuchni lub całkowicie z nich zrezygnować. Jednak każda impreza, na której pojawia się bar, nie tylko znacznie bardziej satysfakcjonuje gości, ale również poprawia prestiż całego spotkania.

Drink bar na wynajem

drink bar na weseleJeśli właściciel lokalu nie jest w stanie zapewnić własnej lady do przygotowywania napojów, można skorzystać z opcji przenośnego drink baru. Mobilny bar to rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i wygodny sposób stworzyć własną ladę barową w dowolnym pomieszczeniu. To produkt, który składa się z kilku, łatwych w montażu elementów. Jest to między innymi obudowa, lada, oświetlenie, sama konstrukcja pomocnicza oraz kilka innych gadżetów. Zamontowanie własnego baru zajmuje kilkanaście minut. W zależności od przestrzeni, jaką się dysponuje – produkt może składać się z jednego zestawu lub zostać połączony z innymi, tworząc bar umożliwiający obsługę nawet kilku gości jednocześnie. Z tego typu rozwiązań najczęściej korzysta się na weselach – dodaje to wspaniałego klimatu i dodatkowej, imprezowej atmosfery. Przenośny drink bar na wesele można wynająć u niektórych przedsiębiorstw lub zakupić go.

drink bar na weseleWykorzystywana technologia podświetlenia baru, jego wygląd i kształt zależą wyłącznie od zainteresowanego. Wiele firm oferuje wynajem produktów w ciemnej i jasnej kolorystyce z interesującymi zdobieniami. W niektórych ofertach znajduje się również wykonywanie barów pod indywidualne zamówienie, dlatego można dopasować format wyrobu do organizowanej imprezy. Nie ma zatem przeszkód, aby zorganizować zabawę tematyczną, ze wpisaną w klimat ladą barową. Koszt przenośnych barów różni się w zależności od wybranego wariantu – przykładowy, podstawowy i podświetlany produkt kosztuje około 3500 złotych. Jego zakup będzie idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się zawodowo sztuką barmańską lub organizacją różnego rodzaju imprez. Przenośny drink bar otwiera wiele możliwości przed organizatorami wesel, imprez tematycznych czy spotkań ze znajomymi.

Produkt można wynająć lub zakupić go. Jest łatwy w obsłudze i umożliwia łączenie ze sobą kilku zestawów, tym samym zwiększając szerokość lady barowej. Zaprojektowany w dowolny sposób bar może zostać umieszczony wewnątrz domu lub wynajętej sali, ale także można bezproblemowo zainstalować go na zewnątrz. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i można go swobodnie przewieźć.